Київзеленбуд” презентував концепцію оновлення публічного простору біля станції метро “Героїв Дніпра” (фото, відео)

Київзеленбуд” презентував концепцію оновлення публічного простору біля станції метро “Героїв Дніпра” (фото, відео)

У КМДА презентували концепцією оновлення публічного простору біля станції метро “Героїв Дніпра”. Як зазначають у столичній адміністрації, поки що це лише концепція, до якої кияне можуть вносити свої пропозиції.

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 

Як розповів генеральний директор КО “Київзеленбуд” Олексій Король, комунальне об’єднання спільно із депутаткою Київради Мирославою Смірновою розробили пропозиції щодо оновлення публічного простору в Оболонському районі біля станції метро “Героїв Дніпра”.

Зазначається, що наразі це лише концепція, до якої можна вносити свої пропозиції, надіславши їх на електронну пошту: [email protected]

“Зараз це звичайна сіра зона, яку кожен хоче якнайшвидше пройти. Територія завжди була транзитною і пасажиропотік до кінцевої станції столичного метрополітену “Героїв Дніпра” був великий – 28,5 тисячі осіб на добу. Поруч трамвайне коло із зупинкою. Тому зробити територію затишною і комфортною наше спільне завдання”, – сказав Олексій Король.

Він додав, що в концепції запропоновано на доріжці від метро висадити алеєю із сріблястих кленів “Laciniatum Wier”, що створять необхідний затінок. Поруч встановити перголу, яка поступово буде обплетена ліаною. На ділянці з трамвайним колом планується створити мавританський газон. Зона відпочинку буде висаджена масивами кущів, багаторічників та злакових. Дерева також можливо підсвітять.

Разом із тим, за концепцією планується поєднання кола й трикутників, плавних ліній із асиметричним зонуванням. За словами гендиректора “Київзеленбуду”, пропонується виокремити кілька локацій: вхід до метро, ділянку з трамвайними коліями і зону відпочинку.

“Зручні доріжки з ФЕМ, нові ліхтарі, які освітлюють кожну ділянку, достатня кількість урн – це те, що повинно бути апріорі. Звісно, слід додати лави – бетонна основа з дерев’яними сидіннями розміщуватиметься здебільшого півколом на межі газонів. Також додамо ще окремі лави зі спинками. Крім розбивки території, особливу увагу приділили озелененню. Адже правильно підібрані та скомпоновані рослини – це і є запорука успішної реалізації проекту”, – зазначив Олексій Король.

Раніше писала, що Київська міська рада спільно з КО “Київзеленбуд” презентувала концепцію майбутнього скверу, який планується облаштувати в селищі Водогін Оболонського району столиці. 

Источник