Дроппшипінг – як заробляти, сидячи вдома

У 2020 році весь світ вразив коронавірус. Люди не були готові до цього, тому багато молодих компаній і стартапів зазнали краху, а на великих підприємствах почалися скорочення та збитки. Багато хто залишався без роботи та грошей, відчайдушно шукав для себе джерела заробітку. Наразі ситуація знову повторюється, війна принесла руйнування і економічна ситуація ще більше погіршилася. Ці події достеменно показали, що працювати на когось ненадійний варіант, адже краще бути відповідальним за свій заробіток самому і бути начальником самому собі.

Що таке дроппшипінг?

Дроппшипінг стає все більш популярним останнім часом. На відміну від різних фінансових пірамід, каламутних схем, ставок і казино цей метод заробітку законний, без вкладень і навіть прибутковий, адже все що потрібно зробити для початку — просто зареєструватися на сайті.

Чому варто вибирати дроппшипінг з Ager?

Ager – це постачальник якісного чоловічого та жіночого одягу, аксесуарів. У каталозі товарів, який постійно оновлюється, є одяг на всі сезони та ситуації: спортивні костюми, теплі свитери, штани, джинси, футболки та багато інших речей.

Є кілька основних переваг, через які їх вибирають серед інших:

 • Величезний асортимент товарів
 • Інструкції та допомога на початку роботи
 • Надсилання товару з можливістю оплатити його після доставки
 • Зручний робочий кабінет
 • Своєчасне відправлення товару
 • База файлів для швидкого імпорту товарів на ваш сайт
 • Низькі закупівельні ціни

До їхньої програми дропшипінгу приєдналося вже безліч українців з різних куточків країни, які бажають заробляти та забезпечувати всі свої потреби, то чим же Ви гірші?

Як почати заробляти з Ager

Як уже говорилося раніше, дроппшипінг – це вигідний бізнес, але щоб досягти в ньому успіху і стабільності потрібно трохи постаратися. Є кілька етапів, які потрібно зробити, перш ніж почати продавати одяг Ager.

 1. Зареєструватись на сайті.
 2. Прочитати всі ознайомлювальні статті та інструкції.
 3. Створити сайт, свою сторінку в соцмережах або на торгових майданчиках, тобто місце, де ви будете виставляти товар і спілкуватися з покупцями.
 4. Завантажити з платформи файли зі всіма актуальними товарами та цінами.
 5. Почати оформляти та заповнювати сайт товарами

Ці 5 основних пунктів – початок, завдяки якому Ви скоро зможете вийти на стабільний дохід. Ця робота не вимагає будь-якого орендованого приміщення, співробітників та складних приготувань, вона повністю віддалена, тобто ви зможете працювати з дому чи будь-якої точки світу. Розвивайтеся та заробляйте разом з Ager!