Діти-сироти отримали від міста ордери на житло

Понад два десятки столичних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали від столиці власні домівки, а значить – можливість на краще майбутнє та стабільність.

Як повідомляє КДМДА, 24 ордери 31 травня вручив мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії.

Однокімнатні квартири з новим ремонтом розташовані у Деснянському районі столиці та облаштовані необхідними базовими умовами.

До кінця року ще 54 квартири для киян цієї категорії будуть введені в експлуатацію.

“Забезпечення киян – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом, – це частина нашої спільної роботи з підтримки вразливих категорій населення. І ми знаходимо можливості допомагати навіть у цих складних воєнних умовах. Відтепер ці люди матимуть можливість на кращі й комфортні умови життя. До кінця цього року ще 54 квартири будуть введені в експлуатацію. І ми зможемо видати ще ордери. Додатково у 2024 році ми вже придбали 34 квартири в новому будинку, який введуть в експлуатацію на початку наступного року“, – сказав Віталій Кличко.

 Проте, робота у цьому напрямі потребує подальших зусиль.

За словами Віталія Кличка, на кінець року на позачерговому квартирному обліку перебували майже 500 людей з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І щороку число зростає на 15-20%.

Загалом же на обліку в районних службах у справах дітей та сім’ї на сьогодні перебуває майже 2300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які ще не досягли 18-річного віку.

Джерело