У Києві судитимуть групу організаторів підпільного грального закладу, — прокуратура | Кримінал Києва

133

Київською міською прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно п’яти учасників організованої групи, які в орендованому приміщенні організували незаконний гральний заклад.

У вказаному приміщенні упродовж 2023 року проводили азартні ігри без ліцензії та надавали доступ до азартних ігор через мережу Інтернет. Клієнти могли потрапити до закладу лише за попереднім записом.

Під час обшуків у нелегальному закладі було виявлено та вилучено 11 комплектів комп’ютерної техніки, «чорнову документацію» та інші докази злочинної діяльності.

Згідно з висновком експерта за результатами комп’ютерно-технічної експертизи на вилучених комп’ютерах виявлено програмне забезпечення з назвою «iConnect», яке використовується для доступу до азартних ігор та імітує гру на гральних автоматах і є симуляторами гральних автоматів.

Документування злочинної діяльності здійснювалося співробітниками ТУ БЕБ у місті Києві за оперативного супроводження УСР в місті Києві ДСР НП України.

Обвинуваченим у кримінальному провадженні загрожує покарання у вигляді штрафу від 40 тис. до 50 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник