Обійняв посаду керівника «держслужби виконання покарань мінюсту днр» – судитимуть зрадника з Донеччини | Кримінал Києва

2

Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно 56-річного уродженця Донецької області за обвинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчиненні дій, з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

За даними слідства, обвинувачений, після окупації окремих територій Донецької області, у березні 2022 року погодився на співпрацю із окупаційною адміністрацією та добровільно обійняв посаду керівника у незаконно створеному органі влади на окупованій території – «державній службі виконання покарань міністерства юстиції днр».

За час перебування на посаді «чиновник» активно сприяв діяльності окупаційних органів влади, налагодив взаємодію з окупаційними ЗМІ та використовував їх для висвітлення діяльності окупаційної адміністрації.

«Посадовець» брав участь у пропагандистських акціях на підтримку окупаційної влади з метою формування думки серед населення і світової спільноти як про законність власних дій, так і про легітимність створення так званих «державних органів».

Також обвинувачений активно сприяв окупаційній адміністрації в організації роботи незаконно створених “правоохоронних органів”.

Обвинувальний акт скеровано до Голосіївського районного суду міста Києва.

Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

За матеріалами Київської міської обласної прокуратури

Источник