Броварський майстер ушу виграв «бронзу» на Всесвітніх іграх-2022. ФОТО, ВІДЕО

Броварський майстер ушу Роман Рева виграв бронзову медаль на Всесвітніх іграх-2022 в американському Бірмінгемі. Про це йдеться на сторінці Спортивного Комітету України у Фейсбуці.

Броварчанин Роман Рева отримав оцінку 9,253 бала та посів третє місце в дисципліні Чан Цюань (один із підрозділів Таолу – бою проти невидимого суперника). Чемпіоном став індонезієць Едгар Хав’єр Марвело (9.533), срібна медаль у корейця Хасунг Лі (9.503).

29-річний Роман займається ушу з восьми років. Наразі його тренує відомий в усьому світі майстер цього виду єдиноборств, багатократний чемпіон різних міжнародних змагань броварчанин Андрій Коваль.

«Я задоволений результатом, але є ще до чого прагнути. Я ще молодий, а тому буде ще багато перемог та п’єдесталів. Ця перемога для моїх рідних, моїх тренерів та всієї країни. У цей нелегкий час, я дуже радий, що зміг щось принести корисне для України», – після виступу зазначив Роман Рева.

Медаль Реви стала 24-ю для України на Всесвітніх іграх-2022.

«Роман уже близько 10-ти років виступає на міжнародній арені та за цей час ставав чемпіоном Європи і світу», – розповів «Трибуні-Броварів» тренер Андрій Коваль.

Інші броварчани

У цьому виді спорту мала шанс отримати медаль і броварчанка Яна Полторацька, але вона зупинилася за крок від п’єдесталу.

Як повідомив «Трибуні» Андрій Коваль, сьогодні, 13-го липня, намагатиметься потрапити на п’єдестал Всесвітніх ігор ще одна броварчанка – Аліна Крисько. Вона виконуватиме вправи з палками та мечами.

Ушу – вид бойових мистецтв, представлений на Всесвітніх іграх-2022. Він повернувся до програми змагань через дев’ять років після його включення організаторами Всесвітніх ігор.

Українці на змаганні

У загальнокомандному заліку Ігор-2022 Україна посідає четверте місце – 24 нагороди (9 золотих, 6 срібних, 9 бронзових). Попереду – Німеччина (16, 2, 9), Угорщина (10, 6, 7) та Колумбія (9, 8, 3).

Всесвітні ігри стартували 7-го липня в Бірмінгемі (США). Вони триватимуть до 17-го липня. Україну представляють 103 спортсмени в 19 дисциплінах.

Загалом Всесвітні ігри – це міжнародні комплексні змагання з видів спорту, що не входять до олімпійської програми, хоча й проводяться під патронатом Міжнародного олімпійського комітету.