Загинув Роман Давиденко – воїн АТО з Шевченкового

Росія продовжує забирати життя українців. Сумна звістка надійшлла в с. Шевченкове: 25 липня на Донеччині загинув воїн АТО Роман Давиденко. 

Роман у с. Шевченкове закінчив 9 класів. Як розповіла журналістам «Трибуни» Романова класна керівниця Людмила Макаренко, хлопець був дуже позитивний, розумний, товариський і креативний.

У 2014 році, коли росія напала на Схід України, Роман із молодшим братом Анатолієм пішли добровольцями захищати нашу незалежність. Потім підписали контракт. Після закінчення контракту хлопці повернулися додому.


Загинув Роман Давиденко – воїн АТО з Шевченкового

Роман Давиденко

АТОвця запрошували в місцеву школу на зустрічі з учнями. «Він був справжнім патріотом своєї країни», – згадує про Романа Людмила Григорівна.

За словами Романової племінниці Вікторії, після школи дядько вивчився на бухгалтера і працював за спеціальністю. Це було до АТО. Після повернення зі Сходу, знайти постійну роботу не зміг – шукав  різноманітний підробіток у вигляді ремонтів.

Після АТО Роман побув удома лише 9 місяців. 24 лютого, коли росія повномасштабно вторглася на нашу землю, Роман із братом зібрали речі і поїхали в свою військову частину, звідти – відправилися на фронт.


Загинув Роман Давиденко – воїн АТО з Шевченкового

Ще ввечері 24 липня рідні говорили з Романом, наступного ранку він був у мережах Вайбер і Телеграм. А близько 11 год 25 липня Романів командир повідомив про його загибель.

За словами рідних, загинув Роман у Донецькій області. У вересні йому мало б виповнитися 42 роки. У Романа залишилися мама, брат, сестра і дві племінниці.

«Дядько Роман був неймовірно добрий, цінував і любив усю свою родину, особливо нас, племінниць, адже своїх дітей не мав. Нам дуже його бракуватиме», – каже Вікторія.

Вічна пам’ять Герою, щирі співчуття його рідним і близьким.

Джерело