Росія продовжує забирати життя українців. Сумна звістка надійшлла в с. Шевченкове: 25 липня на Донеччині загинув воїн АТО Роман Давиденко.
Роман у с. Шевченкове закінчив 9 класів. Як розповіла журналістам «Трибуни» Романова класна керівниця Людмила Макаренко, хлопець був дуже позитивний, розумний, товариський і креативний.
У 2014 році, коли росія напала на Схід України, Роман із молодшим братом Анатолієм пішли добровольцями захищати нашу незалежність. Потім підписали контракт. Після закінчення контракту хлопці повернулися додому.
Роман Давиденко
АТОвця запрошували в місцеву школу на зустрічі з учнями. «Він був справжнім патріотом своєї країни», – згадує про Романа Людмила Григорівна.
За словами Романової племінниці Вікторії, після школи дядько вивчився на бухгалтера і працював за спеціальністю. Це було до АТО. Після повернення зі Сходу, знайти постійну роботу не зміг – шукав різноманітний підробіток у вигляді ремонтів.
Після АТО Роман побув удома лише 9 місяців. 24 лютого, коли росія повномасштабно вторглася на нашу землю, Роман із братом зібрали речі і поїхали в свою військову частину, звідти – відправилися на фронт.
Ще ввечері 24 липня рідні говорили з Романом, наступного ранку він був у мережах Вайбер і Телеграм. А близько 11 год 25 липня Романів командир повідомив про його загибель.
За словами рідних, загинув Роман у Донецькій області. У вересні йому мало б виповнитися 42 роки. У Романа залишилися мама, брат, сестра і дві племінниці.
«Дядько Роман був неймовірно добрий, цінував і любив усю свою родину, особливо нас, племінниць, адже своїх дітей не мав. Нам дуже його бракуватиме», – каже Вікторія.
Вічна пам’ять Герою, щирі співчуття його рідним і близьким.
Оставьте ответ