Уряд схвалив постанову про правила постачання гарячої води

Відтепер, споживач повинен отримувати воду не нижче 50 градусів за Цельсієм.

Уряд, 11 грудня, схвалив правила постачання гарячої води. Споживач повинен отримувати воду не нижче 50 градусів за Цельсієм, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, інформує Ukr.Media.

"Ми визначили вимоги до якості самої послуги — постачання гарячої води, а також встановили одиниці виміру за спожитий об'єм. Це дозволить нашим громадянам вимагати якісні послуги, а в разі їх неотримання мати право на перерахування вартості", — прокоментував відповідну постанову прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Згідно з документом, температура води в кранах споживачів повинна триматися в межах 50-75 градусів за Цельсієм.

Крім того, уряд визначив порядок обліку води, обслуговування лічильників і передачі їх показників. Також унормував зняття контрольних показників з приладів обліку. Постанова стосується як колективних споживачів, так і тих, хто має індивідуальні теплові пункти.

Нагадаємо, в 2020 році кияни отримають нові платіжки за холодну воду. В них окремою графою вкажуть розмір внесків за повірку і ремонт загальнобудинкових лічильників і допоміжних засобів (наприклад, запірна арматура, фільтри, клапани), що забезпечують його роботу.