Зеленський повідомив про нову програму збільшення пенсій для громадян за віком

На ці цілі з держбюджету у 2020 році буде виділено 13 млрд грн.

Президент України Володимир Зеленський повідомив про розроблене новою програмою підвищення пенсій. Як заявив глава держави, спочатку зміни торкнуться тих громадян, кому за 80 років, інформує Ukr.Media.

"Зараз важлива соціальна місія нашої команди — коли немає грошей, але потрібно збільшити пенсії, мінімальні пенсії хоча б для тих людей, яким дуже важко. А кількість таких людей велика. У нас дійсно є програма, і ми її розробили… Ми придумали дуже цікаву стратегію підвищення пенсій для людей за віком", — сказав він.

За словами Зеленського, українських пенсіонерів поділять на групи за віком, і для кожної з груп будуть передбачені різні підвищення.

Президент зазначив, що влада готова "сильно" підвищити пенсії — від 400 до 1100 грн громадянам, яким 80 років і більше. За його словами, таких людей в Україні чимало. На ці цілі з держбюджету у 2020 році буде виділено 13 млрд грн.

"Потім ми хочемо йти і знижувати цей показник: старші 75 років, старші 70 років і так далі", — додав він.

Нагадаємо, за даними Пенсійного фонду України, станом на 1 жовтня середній розмір пенсій в Україні склав 3019,62 грн, що на 373,96 грн більше, ніж на 1 січня 2019 року (2645,66 грн).