У Києві відновили роботу трамваїв до Пущі-Водиці та ще одного маршруту тролейбусів

У Києві відновили роботу трамваїв до Пущі-Водиці та ще одного маршруту тролейбусів

Сьогодні, 23 травня, у Києві відновили роботу трамваї № 12 до Пущі-Водиці і тролейбуси № 16К. Наступним місто планує відновити тролейбусний маршрут № 18.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації (КМДА).

 

“Відсьогодні, 23 травня, відновлено роботу трамвайного маршруту № 12 від Контрактової площі до Пущі-Водиці (14 лінія)”, – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Фахівці Київпастрансу завершили відновлення трамвайного полотна, яке було пошкоджено під час бойових дій на околицях столиці, а на вихідних протестували та відкоригували роботу маршруту. Інтервал руху на лінії становитиме 20 хвилин.

Також відсьогодні організовано роботу тролейбусного маршруту № 16К від вулиці Щусєва до Майдану Незалежності, з інтервалом руху 15-20 хвилин.

Як зауважив Поворозник, наступним місто планує відновити тролейбусний маршрут № 18. Це стане можливим після відновлення контактної лінії, яку було пошкоджено внаслідок ракетного обстрілу.

Нагадаємо, від 16 травня у Києві відновлено оплату за проїзд у метро та наземному комунальному транспорті. Ціна на проїзд не змінилася та становить 8 гривень. Також У застосунку “Київ Цифровий” відновлено сервіси для оплати проїзду

Источник