В Києві вранці горіли автомобілі, — ДСНС

В Києві вранці горіли автомобілі, - ДСНС

Протягом ранку 23 травня до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Києві надійшло 2 виклики про пожежі. Обидва рази палали приватні автомобілі в різних районах столиці.

Про це, як передає , повідомили у Головному управлінні ДСНС України у м. Києві.

 

Перший виклик ДСНС отримала о 06:08 на адресу вул. Острівна, 16, Голосіївського району Києва. Рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини встановили, що в боксі СТО, в автомобілі Acura виникла пожежа. О 06:27 пожежу було локалізовано та о 06:30 – ліквідовано. Над ліквідацією пожежі працювала 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.

Другий виклик надійшов о 06:41, цього разу пожежа виникла на вул. Курганівській, 1, Печерського району міста.

«На місце події було направлено рятувальників 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце було встановлено, що у припаркованому автомобілі Honda,  виникла пожежа», — йдеться в повідомленні ДСНС.

О 06:56 пожежу було локалізовано та о 07:15 – ліквідовано. На місці пожежі працювала 1 од. основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 5 чоловік особового складу. 

Наразі правоохоронними органами з’ясовуються причини та обставини обох пожеж. 

Нагадаємо, що у КМДА повідомили про найнебезпечніші для відвідування парки та сквери – в багатьох з них ще залишись міни та інші вибухонебезпечні предмети.

Источник