У Дії дозволять онлайн-реєстрацію товариств

Фізичні особи зможуть реєструвати товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) онлайн. На порталі «Дія» вже запускають бета-тестування. Скористатися послугою зможуть ті, хто досяг 18 років, має податковий номер та один із біометричних документів (ID-картка або біометричний закордонний паспорт). Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він зазначив, що за підрахунками Мінцифри, автоматична реєстрація ФОП за рік заощадила держреєстраторам 7,2 роки робочого часу, адже до введення цієї послуги у цифровому форматі на заповнення однієї заявки витрачали 21 хвилину.

«Автоматизація реєстрації ТОВ для фізичних осіб – наступний логічний крок. Якщо ви готові взяти участь у бета-тестуванні нової послуги, переходьте за ЦИМ посиланням», – зазначив Федоров.


У Дії дозволять онлайн-реєстрацію товариств


Нова послуга передбачає формування заяви та документів для створення ТОВ на модельному статуті, а також автоматичну реєстрацію товариства. Засновники компанії повинні:

  • бути громадянами України;
  • досягти 18 років;
  • мати податковий номер (РНОКПП);
  • мати унікальний номер у Демографічному реєстрі (УНЗР) – надається під час отримання ID-картки або біометричного закордонного паспорта;
  • мати електронний цифровий підпис.

ФОТО – Інформатор

Джерело