У Броварах безкоштовно тренують дітей футболісти ФК «Шахтар»

У футбольного клубу «Шахтар» у Броварах з’явився вже другий спортивний майданчик для безкоштовних занять із футболу для місцевих дітей та дітей-переселенців. Про це «Трибуні-Броварів» розповів тренер фонду «Shakhtar Social» Володимир Крот.

Зі слів Володимира, в рамках всеукраїнського проєкту «Давай грай!», Shakhtar Social домовився з керівництвом міста про безкоштовне користування футбольним майданчиком на вул. Симона Петлюри, 13.

«Раніше цей майданчик був у використанні МФК «Бровари», а з 20-го липня всі броварські діти та діти переселенці віком від 6-ти до 12-ти років, які мають бажання тренуватися, але не мають фінансової можливості, займатимуться тут безкоштовно, як спортсмени футбольного клубу «Шахтар», – розповідає «Трибуні-Броварів» тренер фонду «Shakhtar Social» Володимир Крот.


У Броварах безкоштовно тренують дітей футболісти ФК «Шахтар»

Він зазначив, що заняття проходитимуть щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 12:00:

  • старша група (хлопчики та дівчата 10–12 років) – 09:00–10:30;
  • молодша група (хлопчики та дівчата 6–9 років) – 10:30–12:00.

Восени, після початку шкільних занять графік футбольних занять коригуватиметься.

Щоб записатися на тренування потрібно лише зателефонувати тренеру Володимиру Кроту за тел. 097-380-88-79 або написати у вайбер-спільноту.


У Броварах безкоштовно тренують дітей футболісти ФК «Шахтар»

Зазначимо, що футбольний майданчик на вул. Симона Петлюри є другим майданчиком у Броварах, де діти в рамках всеукраїнського проєкту «Давай грай!» тренуються у футболках іменитого футбольного клубу «Шахтар». Перша локація – ТРЦ «Форум» на вул. Чорних Запорожців, 60. Там тренери фонду «Shakhtar Social» займаються з дітками з інвалідністю.

У Броварах відкрилась безкоштовна інклюзивна дитяча футбольна секція. ФОТО

Загалом проєкт «Давай, грай!» реалізується фондом «Shakhtar Social» за підтримки генерального партнера компанії ДТЕК. Наразі тренуються майже 1 000 дітей у 13 населених пунктах України.

ФОТО – Shakhtar Social

Джерело