Від початку року в Києві у ДТП через перевищення швидкості травмувалося майже триста осіб

Від початку року в Києві у ДТП через перевищення швидкості травмувалося майже триста осіб

На дорогах Києва від початку 2023 року в ДТП через перевищення швидкості травмувалося 294 людини, 18 осіб загинуло. Патрульні у столиці фіксують порушення швидкості за допомогою приладу TruCam, також здійснюється автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Патрульної поліції Києва.

 

“Від початку 2023 року, в межах території обслуговування київських патрульних, перевищення безпечної швидкості стало причиною 256 ДТП з травмованими, в яких 294 людини травмувалося та 18 — загинуло”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що патрульні фіксують порушення швидкісного режиму за допомогою лазерного вимірювача швидкості TruCam на аварійно-небезпечних ділянках та місцях концентрації ДТП. Про місця, де поліцейські здійснюють контроль за дотриманням швидкісного режиму за допомогою спеціальних технічних засобів, інформують дорожні знаки 5.76 »Автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху».

Водіям нагадали, що за порушення швидкісного режиму передбачена адміністративна відповідальність:

  • за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год) КУпАП. Штраф — 340 гривень;

  • за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 50 км/год) КУпАП. Штраф — 1700 гривень.

  • Як інформувала , від 1 листопада швидкість руху столицею обмежується до 50 кілометрів на годину. Обмеження діятимуть до 1 квітня. Також патрульні здійснюють контроль за дотриманням швидкісного режиму на низці вулиць. Фіксацію приладами TruCam здійснюють на аварійно-небезпечних ділянках та місцях, де трапляється найбільша кількість ДТП з тяжкими наслідками.

    Источник