Столичний медичний центр проблем слуху приєднають до Олександрівської лікарні, — Гінзбург

Столичний медичний центр проблем слуху приєднають до Олександрівської лікарні, - Гінзбург

Міський медичний центр проблем слуху та мовлення “Суваг” приєднається до Олександрівської клінічної лікарні. Таке рішення, зважаючи на урядові нюанси, ухвалила Київрада. Ще одне рішення стосується реорганізації Центру нефрології.

Про це  стало відомо з повідомлення КМДА.

 

Очільниця профільного департаменту Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентина Гінзбург каже, що “наразі в Києві існують заклади, що не можуть із тих чи інших причин продовжувати функціонувати у старому форматі. Натомість їх реорганізація дозволить не лише зберегти кадровий потенціал, а й привести функціонал у відповідність до сучасних потреб пацієнтів”.

Згідно повідомлення, Міський медичний центр проблем слуху та мовлення “Суваг”, відповідно до Постанови Уряду, вже з 1 квітня 2023 року “не зможе отримувати фінансування від Національної служби здоров’я України, тож функціонування установи стає можливим лише у складі багатопрофільної лікарні”.

“Разом із тим, Олександрівська клінічна лікарня м. Києва – потужний заклад, що має відповідну ліцензію на медичну практику, досвідчених фахівців та сучасне обладнання для надання висококваліфікованої допомоги пацієнтам із проблемами слуху та мовлення”, – сказано в повідомлення.

Таким чином, йдеться в офіційному релізі, приєднання “Суваг” до цієї лікарні дозволить йому не лише продовжувати амбулаторний прийом пацієнтів, а й здійснювати подальше дообстеження, стаціонарне та хірургічне лікування на базі Олександрівської лікарні.

Ще одне рішення “має стати поштовхом для нового витку розвитку такого актуального та перспективного напряму медицини як трансплантація” – Київський міський центр нефрології та діалізу об’єднують з Центром трансплантації кісткового мозку, який реорганізують, “що в результаті не просто збереже заклад, а й дозволить збільшити його лікувальні потужності”.

Директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА зазначила, що ці рішення “згодом наочно продемонструють позитивні результати”.

Источник