Українців на Євробаченні оштрафували за підтримку військовополонених

Представники української делегації на Євробаченні показалися перед відеокамерами у футболках з написами Free Azovstal Defenders. Кадри потрапили у прямий ефір пісенного шоу. Проте за це учасники отримали штраф.

Як розповіла співачка alyona alyona, охорона Євробачення-2024 перевіряла, чи немає написів на одязі учасників делегації. Але українці вдягнули футболки з написом Free Azovstal Defenders, а на них накинули інший одяг. 

Коли зрозуміли, що за мить камери спрямують до них та покажуть на увесь світ, швидко зняли верхній шар одягу та постали перед відооператорами у футболках  із закликом звільнити з полону українських захисників «Азовсталі». 

Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показала наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених, — зазначила alyona alyona.

Скільки саме заплатили штрафу, співачка не уточнює. 

Раніше “ВК” розповідав, що представниці України під час Євробачення-2024 оголосили збір коштів на відбудову дитячого закладу, який був зруйнований російськими загарбниками. 13 травня представниць України після виступу зустріли на вокзалі у Києві. 

Джерело