Ростислав Шурма обраний головою Запорізької обласної організації «Опозиційного блоку»

Кандидатуру генерального директора металургійного комбінату "Запоріжсталь" Ростислава Ігоровича одноголосно підтримали 245 учасників

Кандидатуру генерального директора металургійного комбінату "Запоріжсталь" Ростислава Ігоровича одноголосно підтримали 245 учасників зборів Запорізької регіональної організації Політичної партії "Опозиційний блок", яке пройшло в Запоріжжі сьогодні

— Результат роботи чинної влади кожен громадянин України, кожен житель Запоріжжя відчув на собі і своїй кишені, — зазначив Ростислав Ігорович. — Ми не можемо бути байдужими і миритися з тією ситуацією, яка є зараз в країні. Ми не можемо морально дозволити собі відсиджуватися. Ми знаємо і віримо, що можемо змінити ситуацію. У нас є реальний результат, який ми показали на прикладі комбінату "Запоріжсталь" та інших потужних підприємств України, які ми підняли з колін і провели їх через цей важкий період. Наша основна мета — консолідувати людей, адже щось змінити можна тільки разом. Ми відкриті для всіх і будемо раді бачити в рядах нашої партії кожного запорожця, який хоче щось змінити.

Учасники зборів в один голос заявили, що давно пора, щоб у владу прийшли люди праці, які знають і, найголовніше, можуть змінити ситуацію в Запорізькому регіоні і у країні в цілому в кращу сторону.

Ростислав Шурма обраний головою Запорізької обласної організації "Опозиційного блоку"

"Обласні організації Опозиційного блоку очолюють люди, які професійно розбираються в промисловості, економіці, мають успішний досвід керівництва трудовими колективами. Тому керівником Запорізької обласної організації став Ростислав Шурма", — сказав Олександр Вілкул, народний депутат, Голова Фонду "Українська перспектива" на зустрічі з представниками промислових підприємств та активістами Опозиційного блоку Запорізької області.