Примушували дітей зніматися у порно — у Києві засуджено матір та ії співмешканця. ФОТО | Кримінал Києва

21

Ювенальні прокурори Деснянської окружної прокуратури міста Києва в суді довели вину матері та її співмешканця у виготовленні, розповсюдженні та примушуванні власних малолітніх дітей до участі у створенні дитячої порнографії, вчиненні відносно них насильницьких дій сексуального характеру та розбещення.

Їх засуджено до максимальної міри покарання – 15 років позбавлення волі. Також позбавлено права займатися діяльністю, пов’язаною з доступом до інформаційно-телекомунікаційних систем на 3 роки.

Прокурор у суді довів, що жінка та її співмешканець, маючи на утриманні двох малолітніх дітей – 13-річного хлопчика та 12-річну дівчинку, застосовували відносно них насильство та примушували до участі у створення дитячої порнографії.

Відзняті матеріли вони розповсюджували через мережу Інтернет.

Під час виготовлення дитячої порнографії матір та її співмешканець вчиняли відносно дітей насильницькі дії сексуального характеру та розбещували їх.

Такі протиправні дії тривали протягом року і лише за втручання правоохоронців були припинені.

Деснянським районним судом міста Києва в повній мірі підтримано запропоновану ювенальним прокурором максимальну міру покарання.

За рішенням суду відомості щодо вказаних осіб внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Наразі діти перебувають з законним представником – бабусею.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник