Приходько озвучила плани на активістів Майдану і волонтерів АТО

Анастасія Приходько має намір мобілізувати активістів Майдану.

Українська співачка Анастасія Приходько, яка вирішила йти в політику, і навіть створює політичну партію, розповіла, як буде домагатися довіри від українців, інформує Ukr.Media.

Анастасія Приходько розповіла в інтерв'ю 24 Каналу, що її суспільно-політичний рух "Вимагаю змін" буде орієнтуватися на активних на Майдані людей, а також волонтерів АТО, і всіх, хто сподівався на зміни з 2014 року, і в них розчарувався.

"Ми мобілізуємо найактивніших у цій війні волонтерів, добровольців, журналістів, юристів та лікарів, які проявили себе на Майдані і на війні", — розповіла вона.

Анастасія і її соратники, щоб забрати розчарування, послабити відчай від важких втрат і щоденних смертей, у цих людей, мають намір йти на все: громадські та публічні виступи, розмови у вузьких колах з різними середовищами і, "політичні засоби".

"Зокрема будемо підтримувати наших друзів, бійців і активних громадян у їх бажанні займатися політичними процесами, участь у виборах на всіх рівнях", — розповіла

Як відомо, суспільно-політичний рух співачка створює разом із заступником командира Української Добровольчої Армії "УДА", командиром 8-го добровольчого батальйону "Аратта" Андрієм Гергертом, позивний "Червень". За її словами, вони познайомилися в Маріуполі.

Приходько додала, що 100% не буде співпрацювати ні з одним політиком, причетним до "Партії регіонів".