Особливості та критерії вибору автотоварів

Тривала подорож на автомобілі буде комфортною та цілком безпечною за умови наявності та використання спеціалізованих автотоварів, які дозволяють водієві підтримувати в салоні авто належну чистоту та ідеальний порядок. Окрім того, задля безпечної та зручної експлуатації транспортного засобу водієві варто запастися відеореєсртатором, автомобільним зарядним пристроєм та тримачем для мобільного девайсу, оскільки вказані автотовари відповідають за створення додаткового комфорту під час далекої подорожі. Крім перелічених автотоварів водієві знадобиться автомобільний пилосос для прибирання в салоні авто та мобільний автокомпресор, завдяки якому можна легко підкачати тиск в шинах транспортного засобу.

Як обирати деякі види автотоварів

Кожен з перелічених вище автотоварів виконує свою унікальну функцію, забезпечуючи належний рівень комфорту під керування автомобілем. Обираючи модель зарядного пристрою для автомобіля варто зважати на типи роз’ємів, які обов’язково мають бути сумісними з мобільним девайсом (більшість зарядних пристроїв обладнані USB-A і USB-C роз’ємами). Крім того, важливим критерієм вибору є потужність зарядки – чим вищі її параметри, тим швидше буде проведена підзарядка мобільного гаджета. Якщо в автомобілі можуть використовуватися декілька мобільних гаджетів, бажано щоб зарядний пристрій мав два чи більше порти для одночасного підключення кількох девайсів.

Крім того:

  • обираючи модель тримача для смартфона в салоні авто, потрібно враховувати, що вони можуть кріпитися за допомогою спеціальної присоски до автомобільного скла або до панелі з приладами. Водночас окремі моделі можуть монтуватися у вентиляційній решітці за допомогою спеціального магніту;
  • компактний пилосос для прибирання в салоні авто може бути акумуляторним та дротовим. Бездротові моделі пилососів є більш зручними у використанні, за умови, що ємність акумулятора є достатньою для повного завершення прибирання;
  • моделі компресора для автомобіля мають різну потужність (вимірюється у Ватах) – чим вища потужність, тим швидше буде проходити підкачування автомобільної шини.

Які автотовари знадобляться водієві

Кожен автомобіль та його власник відрізняються індивідуальним характером, проте для кожного водія безперечно знадобиться брелок для ключів, який можна синхронізувати за функцією пошуку з сучасним смартфоном (для цього можна скористатися спеціальним мобільним додатком).

Належний рівень комфорту здатен забезпечити органайзер, що зазвичай розташовується між сидіннями та використовується для зберігання мобільного телефона, гаманця з документами чи інших дрібничок.