Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” завершує відключення житлових будинків від тепла. На сьогодні ця робота вже завершена в 97% житлових будинків.
Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
За його словами, вже повністю відключені будинки, що обслуговуються районними керуючими компаніями.
За індивідуальними заявками відключено понад 99% житлових будівель ОСББ і ЖБК та майже 80% відомчого житла.
“Процес відключення систем опалення в закладах соціальної сфери, зокрема лікарнях, поліклініках, школах, дитсадках тощо, триває, оскільки відбувається за письмовими заявками їхніх керівників, враховуючи специфіку закладів”, – пояснив Петро Пантелеєв.
Оставьте ответ