Столичний “Київхліб” отримав від Німеччини генератор для забезпечення хлібом понад 1 млн осіб

Столичний “Київхліб” отримав від Німеччини генератор для забезпечення хлібом понад 1 млн осіб

На одне із підприємств ПАТ “Київхліб” доставлено генератор, які Федеральне агентство з технічної допомоги (THW) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини передало для підтримки виробництва продуктів харчування. Це дасть змогу забезпечити хлібом більше 1 млн людей з Київщини та Чернігівщини.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

 

“Ми раді бачити, що перший генератор уже встановлений. Важливо, що навіть у випадку відключень електроенергії, виробництво продуктів харчування продовжиться, а більше 1 млн людей з Київщини та Чернігівщини безперебійно будуть забезпечені свіжим хлібом”, – сказав Франк Мюллер, аграрний аташе Посольства Німеччини в Україні.

Зазначається, що це один із перших десяти генераторів, які Федеральне агентство з технічної допомоги (THW) передало для підтримки виробництва продуктів харчування. Загалом Німеччина передасть 25 генераторів для виробників продуктів харчування, в тому числі із прифронтових областей.

Зокрема, ще один із наданих генераторів вирушив на Херсонщину, для аварійного забезпечення випікання хлібопродуктів у “Херсонському хлібокомбінаті”.

Нагадаємо, Київ отримав перші два генератори високої потужності (300–800 кВА) в рамках виконання меморандуму між Києвом і Тайванем про допомогу столиці щодо придбання альтернативних джерел живлення для обігріву мешканців. 

Источник