Найбагатша людина світу за день збідніла на 11 мільярдів доларів

Французький мільярдер Бернар Арно

Власник групи компаній LVMH Бернар Арно втратив 11 мільярдів доларів через обвал акцій люксових брендів.

Найбагатша людина у світі — власник групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) Бернар Арно — втратив 11,2 мільярда доларів за один день через падіння акцій концерну. Про це повідомляє Bloomberg.   Акції LVMH на паризькій біржі Euronext під час торгів 23 травня впали на 5%. Загалом європейські компанії, які виробляють предмети розкоші, за цю сесію подешевшали приблизно на 30 мільярдів доларів.

На думку аналітиків, їхні акції падають на тлі побоювань ринку, що послаблення американської економіки знизить попит на предмети розкоші.   LVMH володіє люксовими брендами Louis Vuitton, Moet&Chandon та Christian Dior та інші. Весь останній рік акції концерну неухильно дорожчали — загальне зростання становило 23%.

Нагадаємо, у квітні Forbes назвав власника LVMH Арно найбагатшим бізнесменом у 2022 році. Того ж місяця він був визнаний і найбагатшою людиною світу. Статки Арно оцінюють у 211 мільярдів доларів. 

Ринкова вартість компанії LVMH перевищила 500 млрд доларів. Вона стала першою європейською компанією, яка досягла цієї позначки.

Источник