На Сумщині евакуюють дітей з прикордонних громад (фото, відео)

На Сумщині евакуюють дітей з прикордонних громад (фото, відео)

На Сумщині правоохоронці евакуюють дітей з прикордоння. Зокрема у Великописарівській громаді за три дні евакуйовано 190 людей, з них 26 – діти. Загалом з небезпечних територій евакуювалися 4523 людини, у тому числі 829 дітей.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Нацполіції України.

 

Зазначається, що у першу чергу приділяють увагу родинам з дітьми. Ювенальні поліцейські спільно з поліцейським офіцером громади допомагають транспортувати дітей з віддалених сіл до евакуаційного автобуса.Під час евакуації дітей використовують засоби індивідуального засобу, зокрема спеціальні каски та бронежилети. 

На Сумщині евакуюють дітей з прикордонних громад (фото, відео)

Крім того, до проведення евакуації громадян з прикордонних населених пунктів долучились рятувальники. Так, 16 березня в селищі Велика Писарівка  спільниаи зусиллями провели евакуацію цивільного населення, яке проживає в прикордонних населених пунктах. Співробітники ДСНС оповістили населення. Допомогли громадянам дістатись до місця збору та завантажити речі в автобус. 

У Сумській ОВА повідомляли, що станом на 15 березня усі мешканці з 22 населених пунктів, розташованих на території трьох районів шести громад Сумщини, виїхали. Загалом на Сумщині з небезпечних територій евакуювалися 4523 людини, у тому числі 829 дітей.

Нагадаємо, влітку 2023 року Рада оборони Сумщини прийняла рішення про необхідність підготовки та проведення евакуації місцевих жителів населених пунктів області, що знаходяться у п’ятикілометровій прикордонній зоні. Агресор продовжує атакувати Сумську область. Зокрема  у ніч на середу, 13 березня, внаслідок влучання ворожого БПЛА у Сумах у житловий п’ятиповерховий будинок 8 людей постраждали, також є загиблі.

Источник