На Чернігівщині знищено 9 одиниць техніки окупантів та звільнено 5 населених пунктів, — ОП “Північ”

На Чернігівщині знищено 9 одиниць техніки окупантів та звільнено 5 населених пунктів, - ОП “Північ”

На Чернігівщині сили спротиву звільнили 5 населених пунктів від російських військових. Водночас протитанкісти однієї з військових частин оперативного командування «Північ» знищили 9 одиниць танків, БМП, БТР та близько 50 військовослужбовців армії окупанта.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Оперативного командування (ОП)  “Північ”.

 

“Сили спротиву, що діють на Чернігівщині, своїми умілими діями, проявляючи при цьому неабияку рішучість, звільнили 5 населених пунктів від кацапської орди”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окрім звільнених 5 населених пунктів українці захопили два  бронетранспортери окупантів.

Водночас, як повідомили в пресслужбі ОП “Північ”, протитанкісти однієї з військових частин успішно продовжили виконання поставлених завдань на Чернігівському напрямку. 

“Завдяки умілими діям протитанкових розрахунків ворог вже не дорахується броньованих об’єктів техніки та багато живої сили «асвабадітєлєй». А це: 9 одиниць танків, БМП, БТР та близько 50 військовослужбовців армії окупанта”, – повідомили в пресслужбі.

Нагадаємо, Сухопутні війська Збройних сил України продемонстрували новий елемент екіпіровки захисників України. Військові почали отримувати пластикові пакети нібито для тіл російських окупантів.

Источник