Колишньому заступнику директора столичного КП “Спецжитлофонд” повідомили про підозру у розтраті

Колишньому заступнику директора столичного КП “Спецжитлофонд” повідомили про підозру у розтраті

Столичні поліцейські повідомили про підозру колишньому першому заступникові директора КП “Спецжитлофонд” за фактом розтрати бюджетних коштів. Правоохоронці вважають, що дії посадовця призвели до збитків більше ніж на 300 тисяч гривень.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури.

 

Згідно із матеріалами слідства, між КП “Спецжитлофонд” та підрядною організацією укладено договір про виконання будівельних робіт з прокладання зовнішніх інженерних мереж до житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на перетині вулиць Мілютенка та Шолом-Алейхема у Деснянському районі Києва.

Слідством встановлено, що до актів приймання виконаних робіт внесено недостовірні відомості щодо вартості  фактично виконаних робіт і витрат.

Зазначається, що, відповідно до висновку економічної експертизи, територіальній громаді міста Києва завдано шкоди у розмірі понад 300 тисяч грн.

Слідство триває. Встановлюється можлива причетність до вчинення злочину службових осіб підрядника.

Нагадаємо, директору КП “Спецжитлофонд” Володимиру Шарію загрожує до 5 років позбавлення волі за службову недбалість. У Нацполіції наразі підозрюють цього посадовця в тому, що він не виконав свої обов’язки стосовно повернення на рахунки очолюваного підприємства більш ніж 21 млн гривень. Ці грошові кошти “Спецжитлофонд” перерахував ТОВ “Скайбуд Груп” як частину авансу за будівництво першої черги ЖК “Forest” на житловому масиві Лісовий, але через розірвання договору підряду такі роботи не були виконані. Наразі відомо, що Володимир Шарій не погоджується з підозрою, але пообіцяв сприяти слідству та не переховуватися від поліцейських. Що цікаво, дане кримінальне провадження було відкрито за результатами аудиту, який у 2021-2022 роках проводили “ревізори” столичної мерії та під час якого були встановлені факти й інших порушень при зведенні вказаного будинку (в нього столичне керівництво дуже давно обіцяє переселити мешканців “будинка-вбивці” на вул. Мілютенка, 23-А), в тому числі – чисельні затримки в графіках робіт та завищення вартості будівництва.

Источник