“Київблагоустрій” планує демонтувати незаконні споруди та самовільно збудовані гаражі біля кінотеатру “Тампере”

“Київблагоустрій” планує демонтувати незаконні споруди та самовільно збудовані гаражі біля кінотеатру “Тампере”

Комунальне підприємство (КП) “Київблагоустрій” на цьому тижні провело інспекцію в Соломʼянському та Голосіївському районах, у рамках якої недалеко від кінотеатру “Тампере” було виявлено гаражні кооперативи із занедбаною територією. За дорученням в.о. директора Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов будуть демонтовані усі споруди без дозвільної документації та самовільно збудовані гаражі неподалік кінотеатру «Тампере”. 

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби КП “Київблагоустрій”.

ФБ

“У столиці продовжуються виїзні інспекції у рамках місячника з благоустрою, під час яких наші інспектори разом з представниками районної адміністрації перевіряють територію на предмет порушень санітарного стану”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що на цьому тижні інспекція проходила у Соломʼянському та Голосіївському районах, у рамках якої недалеко від кінотеатру “Тампере” було виявлено гаражні кооперативи із занедбаною територією. Також, зафіксовано роботу незаконних МАФів по вулиці Деміївській. Окрім цього, перевірялися житлові будівлі та дитячі майданчики.

“Надалі за дорученням в.о. директора Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов будуть демонтовані усі споруди без дозвільної документації та самовільно збудовані гаражі неподалік кінотеатру «Тампере”, – додають в КП. 

Нагадаємо, 8 травня столичні комунальники розпочали розчищення берегової лінії муніципального пляжу “Молодіжний” від незаконних споруд. Всього там планують демонтувати близько 850 квадратних метрів незаконно встановлених бетонних споруд.

Источник