Буча та Фастів приєдналася до когорти морських міст (фото)

Буча та Фастів приєдналася до когорти морських міст (фото)

На Київщині 29 квітня у Фастові та Бучі замайорів Прапор Військово-морських сил (ВМС) України. Також сьогодні іменем “Фастів” названий катер типу “Айленд”, а малий броньований артилерійський катер отримав горде ім’я “Буча”.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Фастівської міської ради та інформації Бучанської міської ради.

 

“На честь нашого міста сьогодні назвали малий броньований артилерійський катер ВМС”, – повідомили в Бучанській міськраді. Зазначається, що на урочистості до Бучі завітали представники Військово-морських сил України та безпосередньо екіпаж катера “Буча”. 

Разом представники ВМС, Бучанської міської ради, добровольці Бучі та містянами урочисто підняли Військово-Морський прапор ЗСУ та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих захисників.

Буча та Фастів приєдналася до когорти морських міст (фото)

Як повідомили у Фастівській міськраді, у Фастові 29 квітня також замайорів Прапор Військово-морських сил України.

Буча та Фастів приєдналася до когорти морських міст (фото)

“Фастів має багаторічні шефські стосунки з підрозділами Військово-морських сил України. Сьогодні іменем “Фастів” названий катер типу “Айленд”, котрий разом з іншими катерами цього типу виконує завдання захисту і оборони”, – йдеться в повідомленні.

Саме 29 квітня 1918 року вперше на кораблях Чорноморського флоту та на Севастопольській фортеці було піднято прапори України. Саме в цей день підняття українських прапорів уперше засвідчило підпорядкування флоту і належність кораблів до Української Народної Республіки.

Нагадаємо, у квітні 2023 року постраждалу від рашистської навали навесні минулого року Бучу відвідала делегація з литовського міста-побратима Паланги, на чолі з мером Шарунасом Вайткусом. Фастів долучився до проекту фонду ООН в галузі народонаселення та Громадської організації «Інноваційні соціальні рішення».

Источник