У застосунку “Резерв+” з’являться нові функції: онлайн-рекрутинг, вишколи, направлення на ВЛК

Міноборони робить зараз “Резерв+” повноцінним продуктом, який буде супроводжувати військовозобов’язаних весь період, скільки вони такими будуть рахуватися, а не як просто інструмент для вирішення одного питання оновлення даних.

Про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

Однією з важливих функцій застосунку “Резерв+” буде можливість онлайн-рекрутингу – можливість проглянути доступні вакансії у Збройних силах України і подати заявку. 

“Також ми вже анонсували, що працюємо над створенням функціоналу, аби в застосунку “Резерв+” військовозобов’язаний міг отримати направлення на ВЛК та не йти фізично для цього до ТЦК. Ми фактично розвантажуємо працівників ТЦК та СП, щоб вони не були перевантажені цими чергами”, – розповіла вона.

Посадовиця також розповіла, що відомство хоче додати вишколи, який проходить військовозобов’язаний та планує додати різноманітні бази знань, які допоможуть громадянину готуватися до служби, покращувати обізнаність у військовій справі. 

Джерело