Зеленський призначив на посаду заступника голови СБУ Івана Баканова

Володимир Зеленський призначив Івана Баканова на посаду першого заступника голови Служби безпеки України.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення першим заступником голови СБУ Івана Баканова. Про це йдеться в опублікованому документі на сайті глави держави, інформує Ukr.Media.

Відповідний указ №316 був підписаний і опублікований 22 травня.

«Призначити Баканова Івана Геннадійовича першим заступником голови Служби безпеки України — начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України», — йдеться в тексті указу.

Довідка

Іван Баканов народився в 1974 році в Кривому Розі. Він — друг дитинства Володимира Зеленського. Баканов закінчив київську Академію праці й соціальних відносин. Працював головним юристом студії «Квартал 95», а потім став керівником передвиборного штабу Володимира Зеленського та головою партії «Слуга народу».

«Ми познайомилися [c Зеленським, — прим. ред.], коли нам було років по 5. Ми жили в одному під'їзді, наші сім'ї були в прекрасних стосунках. Мій батько — учитель хімії та біології, у Володимира Олександровича — викладач в університеті. Навчалися в одній школі, потім в університеті, в одному дворі в футбол грали», — зазначав Баканов.

Баканов в штабі Зеленського був відповідальним за взаємодію з українським парламентом.