У Вишгороді та Хотянівці встановлять 24 додаткові відеокамери

У Вишгороді та Хотянівці встановлять 24 додаткові відеокамери

Вишгородська міська рада виділила мільйон гривень на закупівлю додаткових відеокамер для розширення місцевої системи комплексного відеоспостереження. Йдеться як про “звичайні” камери для зовнішнього спостереження, так і “навчені” розпізнавати автомобільні номери.

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, за послуги з дооснащення комплексної системи відеоспостереження Вишгородської міської територіальної громади місцева влада готова заплатити 1 млн гривень.

Відкриті торги з особливостями призначені на 5 травня 2023 року; строк поставки відеокамер (24 штуки: 23 зовнішніх оглядових та одна для розпізнавання автономерів, їх планують встановити додатково до вже наявних у різних локаціях Вишгорода й на перехрестях Хотянівської траси) – до кінця року. 

Комплексна система відеоспостереження міста Вишгорода призначена для протидії злочинності та здійснення заходів щодо забезпечення публічної безпеки і порядку.

Нагадаємо, Кабінет міністрів наприкінці 2022 року так змінив правила проведення аукціонів на Prozorro, що до кінця війни торги у системі електронних закупівель скасовані. 

Тимчасово (до кінця війни) переможцем тендерів визнається учасник, який серед інших одразу запропонував найнижчу ціну за товар чи послуги.

Источник