У Парку захисників України з’явилася алея на честь українців, які відстоюють свободу, гідність та демократію.
Про це повідомляє комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району.
До Дня Гідності і Свободи керівництво районної адміністрації разом з військовослужбовцями та зеленбудівцями висадили у парку дерева в знак «увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян України».
Оставьте ответ