У Пенсійному фонді України розповіли про збільшення фінансування пенсій

На скільки в грудні збільшились соціальні виплати?

Пенсійний фонд України (ПФУ) сьогодні завершив фінансування пенсійних виплат за грудень. Про це повідомила прес-служба фонду на сторінці в Facebook. За даними ПФУ, в цьому місяці на виплату пенсій направили 35,5 млрд гривень, інформує Ukr.Media.

У прес-службі додали, що фінансування січневих пенсій розпочнеться 3 січня 2020 року.

Нагадаємо, що в жовтні фонд направив на пенсійні виплати 35,3 млрд гривень, а в листопаді — 35,2 млрд гривень. Таким чином, виплати у грудні порівняно з попередніми двома місяцями зросли.

Загальна чисельність пенсіонерів, яким з 1 грудня поточного року провели перерахунок, склала 9,4 млн осіб, безпосередньо підвищення торкнулося 5,8 млн осіб. Середня сума підвищення склала 41,25 грн.

Крім того, до кінця поточного року більшість адмінпослуг будуть надавати українцям в електронному вигляді. Це стосується і пенсійного забезпечення з урахуванням потреб громадян з інвалідністю. Ці нововведення передбачені в указі №837/2019 президента Володимира Зеленського. Документ передбачає запуск до 30 грудня "Пенсійного калькулятора", за допомогою якого можна самостійно розрахувати розмір пенсії автоматично.