У “Київ Цифровий” за добу надійшло понад тисячу скарг на укриття

У “Київ Цифровий” за добу надійшло понад тисячу скарг на укриття

У столиці за добу від запуску застосунку для відгуків щодо стану укриттів кияни надіслали більше тисячі скарг. Половина повідомлень стосувалася закритих укриттів, ще чверть дописувачів зазначила, що у них поблизу взагалі відсутні сховища.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київського міського голови Віталія Кличка.

 

Як зазначив мер, майже половина скарг поступила на те, що укриття зачинені, чверть – що перебувають у неналежному стані, ще чверть – що поблизу немає укриттів. 

За словами Кличка, «Київ Цифровий» систематизує інформацію і передасть її вже до кінця цього дня (3 червня, – ) в Департамент муніципальної безпеки, райдержадміністраціям міста, та іншим службам, «що будуть залучені  до перевірок і належного реагування».

Нагадаємо, у ніч на 1 червня ворог завдав ракетного удару по столиці. Внаслідок цього у Деснянському районі столиці загинули дві жінки та 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити у закрите бомбосховище. 3 червня у справі про загибель людей біля укриття суд відправив заступника Деснянської РДА, директора медзакладу та його заступника під домашній арешт, охоронця поліклініки взяли під варту.

Як інформувала , 2 червня столична постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про цілодобовий доступ до укриттів. Також столична влада закликала небайдужих громадян долучатися до контролю за доступом до укриттів.

Источник