Встигніть потрапити: у Києві проведуть безкоштовні екскурсії для дітей та людей і порушеннями зору

Киян і гостей столиці запрошують на весняні безоплатні екскурсії. Цього тижня їх проведуть для дітей і людей з порушеннями зору.

Про це повідомляє Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць під час дії воєнного стану, реєстрація є обов’язковою.

Дитяча еко-екскурсія «Мандрівка до Будинку природи».

На шляху до Будинку природи юні дослідники дізнаються про важливість впливу навколишнього середовища на життя людини, після чого в самому будинку ознайомляться з унікальною флорою та фауною, а також отримають безліч нових емоцій.

Маршрут: Парк ім. Тараса Шевченка → Пам’ятник Матері і дитині → бульв. Тараса Шевченка → Національний комітет Товариства Червоного Хреста України → Державне агентство водних ресурсів України → Київський міський Будинок природи.

  • Місце проведення вказано в анкеті.
  • 29 березня, п’ятниця, 12:00.
  • Реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Прогулянка старим Києвом» (для людей з порушеннями зору)

Важливо! Поруч з людиною з порушеннями зору має бути особа, яка її супроводжує.

Екскурсанти почують про будівництво Володимирського та Софійського соборів, познайомляться з історією функціонування та реконструкції Золотих воріт, а також відвідають старі й нові об’єкти історії нашого міста й держави загалом.

Маршрут: Володимирський собор → Будинок Гольденберга → Пам’ятник Павлу Шеремету → Меморіальна дошка Дмитру Мирону → Золоті ворота → Пам’ятник захисникам кордонів вітчизни усіх поколінь → Софійська площа.

  • Місце проведення вказано в анкеті.
  • 29 березня, п’ятниця, 12:00.
  • Реєстрація за посиланням.

Організатори звертають увагу, що у разі повітряної тривоги за маршрутом передбачені діючі укриття, кожен учасник екскурсії заради своєї безпеки повинен слухати вказівки гіда. Крім того, у разі ворожих обстрілів заради безпеки екскурсантів та гіда, Управління та Київський центр розвитку туризму залишають за собою право скасувати захід.

Джерело