Відреставровані хрести Софійського собору встановлюють на історичне місце (фото)

Відреставровані хрести Софійського собору встановлюють на історичне місце (фото)

Після проведення реставраційно-відновлювальних робіт та освячення розпочато роботи по встановленню хрестів Софійського собору на історичні місця.

Про це  дізналася з повідомлення першого заступника генерального директора Національного заповідника “Софія Київська” Вадима Кириленка.

 

“Сьогодні, після проведення реставраційно-відновлювальних робіт та освячення, розпочато роботи по поверненню хрестів Софійського собору на свої історичні місця”, – запостив на Фейсбуці Кириленко.

Як інформувала , від початку грудня 2023 року Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” започаткував всеукраїнську традицію “Дзвін Пам’яті та Надії”. 

Щодня на Великій лаврській дзвіниці, після загальнонаціональної хвилини мовчання, дзвонар б’є у найбільший Дзвін Лаври дев’ять разів, символізуючи дев’ять років російсько-української війни.

Лаврський дзвін нагадує тим, хто його чує, про військових, які перебувають у російському полоні, а також цивільних громадян нашої держави, яких незаконно утримують у московських катівнях, а ще – зниклих безвісти й депортованих до рф дітей і дорослих.

Источник