Вбивство, пограбування та підпал -на Буковині засуджено злочинця | Новости криминал

08.06.2022 13:30

Чернівецька окружна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно 37-річного жителя Вижницького району, який вчинив умисне вбивство з корисливих мотивів, розбійний напад, викрав офіційні документи потерпілого та умисно знищив його майно. Громадянина засуджено до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла.

Під час судового розгляду встановлено та доведено, що 12 серпня 2020 року, під час спільного розпивання алкогольного напоїв у квартирі 56-річного знайомого, підсудний  жорстоко побив господаря будинку, заволодів його речами, грошовими коштами та банківськими картками. Щоб приховати сліди злочину вчинив підпал та втік з місця події.

За результатами судово-медичної експертизи смерть власника квартири  настала внаслідок травматичної асфіксії, коли  через множинні переломи ребер руйнується каркас грудної клітини та порушується вентиляція легень.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області.  

За матеріалами Чернівецької обласної прокуратури           

Источник