СБУ заарештувала в Обухові підприємство почесного будівельника рф з оточення путіна

СБУ заарештувала в Обухові підприємство почесного будівельника рф з оточення путіна

СБУ в співпраці з поліцією й прокуратурою Подільського району Києва виявили та заарештували активи підприємства російського олігарха Андрія Молчанова на 2 млрд гривень. Наразі гроші передані в управління АРМА.

Про це стало відомо з повідомлення Київської міської прокуратури.

 

Встановлено, що підприємство ТОВ «Аерок» займалось виготовлянням виробів з бетону, газобетону, а також постачало бетоноконструкції для будівництва житлових та промислових об’єктів. Компанія підпорядковується російському олігарху Андрію Молчанову, який входить до найближчого оточення президента росії. Інші компанії цієї особи здійснюють на території рф будівництво житлових будинків для робітників ФСБ та збройних сил росії.

Компанія здійснила ребрендинг аби уникнути міжнародних санкцій. 

Згідно з рішенням суду було арештовано активів на суму в 2 млрд грн, а саме: 

 • 100% корпоративних прав згаданого підприємства у вигляді статутного капіталу на понад 437 млн гриввень;

 • рухоме та нерухоме майно вартістю 1,5 млрд гривень;

 • гроші на рахунках на суму понад 104 млн гривень.

 • Все майно наразі передано в управління АРМА.

  «У ході слідства досліджується діяльність організованої групи осіб, які забезпечували функціонування підконтрольних суб’єктів господарювання, з метою здійснення протиправних дій, спрямованих, у тому числі на привласнення коштів, а також на фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України)»,– йдеться в повідомленні прокуратури.

  За даними аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Аерок» зареєстровано в 2006 році в місті Обухів на Київщині. Основним видом діяльності є виготовлення виробів з бетону, будівельного гіпсу та цементу. Кінцевим бенефіціаром є компанія «Группа ЛСР», яка зареєстрована в місті Санкт-Петербург. Її генеральний директор та бенефіціар – російський олігарх Андрій Молчанов. 

  Нагадаємо, що столичні правоохоронці заарештували в Києві майно компанії російських олігархів на загальну суму в 150 млн гривень.

  Источник