В СБУ вивчають деталі інциденту, що стався в одному з храмів Києво-Печерської Лаври

В СБУ вивчають деталі інциденту, що стався в одному з храмів Києво-Печерської Лаври

Служба безпеки України (СБУ) взяла під контроль інцидент, який стався в одному з храмів Києво-Печерської Лаври. Мова йде про інформацію, що на території Лаври в одній з церков співали пісень, що вихваляють “рускій мір”.  

Про це, як передає , йдеться в повідомленні СБУ.

 

Як повідомили в Службі безпеки України, ця ситуація не залишиться без відповідної реакції.

“Ті, хто в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, чекає на “пробудження матушкі-русі”, мають розуміти, що це шкодить безпеці та інтересам України та наших громадян. І ми не допустимо таких проявів”, – заявив керівник СБУ Василь Малюк.

Зазначимо, священик Православної церкви України Михайло Омелян, оприлюднив відео, як на території Лаври співають пісні, що вихваляють «русскій мір».

“На території Києво-Печерської Лаври у 262-й день повномасштабного російського вторгнення моляться за росію. Який жах!”, – зазначив він.

Нагадаємо, кіберфахівці Служби безпеки України (СБУ) заблокували ботоферму, яка працювала на користь спецслужб країни-агресора. У Києві та Вінницькій області викрили п’ятьох організаторів схеми, через яку проводили інформаційні диверсії проти України.

Источник