В Ірпені через капремонт дороги перекриють частину Гостомельського шосе

В Ірпені через капремонт дороги перекриють частину Гостомельського шосе

Починаючи з наступного тижня в Ірпені на Київщині розпочнуть капремонт дороги від перехрестя вулиць Котляревського та Северинівської до Гостомеля. У зв’язку з цим 6 вересня на ділянці, де вестимуться роботи, повністю перекриють Гостомельське шосе.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

 

Як повідомив Олександр Маркушин, капітальний ремонт дороги від перехрестя вулиць Котляревського та Северинівської до виїзду з міста розпочнеться наступного тижня.

“Наша команда доклала великих зусиль, щоб у Програму відбудови приватних будинків на вул. Багірова і Гостомельського шоссе від КОВА включили не лише відбудову зруйнованих осель ірпінчан, а й дорогу з новими розв’язками, тротуарами, велодоріжками і освітленням. Тепер ця важлива для міста артерія буде відремонтована”, – йдеться в дописі.

Відповідно з 6 вересня цю частину дороги перекриють  повністю, навіть для пішоходів. Місцева поліція та комунальні служби розробляють нову схему дорожнього руху.

Роботи буде виконувати приватне підприємство “Автомагістраль”, яке за тендером обрав Департамент регіонального розвитку Київської ОВА.

Зазначається, що підрядник пообіцяв закінчити роботи до кінця цього року. На місяць раніше – в листопаді планують здати міст і відкрити його для проїзду.

Нагадаємо, у травні 2023 року в Ірпені стартувало комплексне відновлення приватних будинків, які були пошкоджені або зруйновані внаслідок російської агресії. Зокрема, це будинки на перетині вулиці Багірова та Гостомельського шосе. Ще раніше, у квітні поточного року, у місті почали роботи по демонтажу двох зруйнованих будинків на вул. Северинівська. Картину Бенксі на одному з будинків демонтували та перевезли.

Источник