В Броварах розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж, через що можливі пошкодження підземних трубопроводів

В Броварах розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж, через що можливі пошкодження підземних трубопроводів

Працівники комунального підприємства (КП) “Броваритепловодоенергія” розпочали гідравлічні випробування теплових мереж, через це можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалів та викидами води на поверхню. 

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці в Facebook КП “Броваритепловодоенергія”.

 

“Шановні броварчани! КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє, що працівниками підприємства розпочато гідравлічні випробування теплових мереж. Внаслідок цього, на вулицях або садибах можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалів та викидами води на поверхню. Власники підвальних приміщень, в яких зберігаються матеріальні цінності і через які (або поряд з якими) проходить теплова мережа, повинні вжити заходів по їх збереженню, на випадок пошкодження трубопроводу”, – повідомляють в КП. 

В КП закликають, при виникненні провалів і появі на поверхні води бути обережним, попередити дітей про небезпеку та не наближатися до провалів і місць витоку води.

“Якщо ви виявили протікання на трубах і радіаторах опалення в приміщеннях або стали свідком утворення провалів на вулицях міста, просимо невідкладно повідомити про це до Контакт-центру Броварської міської ради за  телефоном: 04594-61111”, – наголошують в комунальному підприємстві. 

Нагадаємо, з 10 квітня у Броварській громаді, що на Київщині, завершено опалювальний сезон.

Источник