Президент Зеленський та СБУ відреагували на публікацію відео з тортурами і вбивством українського полоненого

Президент Зеленський та СБУ відреагували на публікацію відео з тортурами і вбивством українського полоненого

Служба безпеки України (СБУ) розпочала досудове розслідування воєнного злочину, скоєного агресором. Мова йде про відео, на якому російські окупанти катують і вбивають українського полоненого. Президент України Володимир Зеленський відреагував на відео страти військового та запевнив, що законна відповідальність буде за все.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Служби безпеки України (СБУ) та відеозверненні Президента України Володимира Зеленського.

 

“Учора (11 квітня — КВ) в мережі з’явилось відео, як російські окупанти проявляють свою звірину сутність – жорстоко катують українського полоненого та відрізають йому голову. Служба безпеки України розпочала досудове розслідування цього воєнного злочину за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні СБУ.

«Ми знайдемо цих нелюдів. Якщо треба буде – дістанемо всюди, де б вони не були: з-під землі чи з того світу. Але за скоєне вони точно понесуть покарання», – наведено слова голови української спецслужби Василя Малюка.

“Є те, що нікому у світі неможливо ігнорувати: як легко ці звірі вбивають.Ми нічого не збираємося забувати і прощати вбивцям”, – зазначив Президент у відеозверненні.

Володимир Зеленський наголосив що законна відповідальність буде за все. 

“Це не випадковість. Це не епізод. Так було раніше. Так було в Бучі. Тисячі разів. Кожен повинен реагувати. Кожен лідер”, – підкреслив Зеленський.

Источник