У Києві затримали серійного крадія, який спочатку пригощав жертв випивкою | Кримінал Києва

7

Протягом тижня до Святошинського управління поліції надходили повідомлення від громадян про те, що після вживання спиртних напоїв із незнайомцем у них зникали речі. Усі події правоохоронці належним чином зареєстрували та задокументували.

Як розповів старший слідчий Святошинського управління поліції Антон Басараб, провівши комплекс оперативно-пошукових заходів працівники кримінальної поліції встановили, що інциденти мають однакову схему, а відтак можуть вчинятися однією і тією ж особою:

«Ми розшукали зловмисника та з’ясували, що він пропонував незнайомцям випити, а коли ті перебували у стані сильного алкогольного сп’яніння, забирав їх особисті речі. У подальшому ґаджети він здавав до ломбардів, а документи потерпілих залишав собі. Встановлено, що жертвами правопорушника ставали як жінки, так і чоловіки віком до сорока років».

Поліцейські затримали раніше не судимого 52-річного уродженця Чернігівщини. Під час перевірки у чоловіка вилучили викрадені мобільні телефони, значну кількість документів на чуже ім’я, а також квитанції з ломбардів.

Слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочаті кримінальні провадження. Санкція статей передбачає до восьми років позбавлення волі.

За матеріалами поліції Києва

Источник