У Києві підуть під суд ті, хто вкрав мільйони з елементарної розчистки ставка | Кримінал Києва

343

Подільська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишніх службових осіб КП «Плесо» та підрядника, які організували схему привласнення коштів столичного бюджету, виділених на ремонт гідротехнічних споруд та розчистки струмку Сирець у м. Києві.

Як встановлено слідством, у березні 2020 року між КП «Плесо» та підрядною організацією був укладений договір на виконання робіт з капітального ремонту гідротехнічних споруд та розчистки струмка Сирець у Подільському та Шевченківському районах м. Києва.

У подальшому, попри те, що підрядна організація не виконала роботи у повному обсязі, її керівник вніс до актів приймання виконаних робіт неправдиві відомості про їх виконання.

У свою чергу заступник начальника відділу проектування та підготовки будівництва КП «ПЛЕСО» та інженер з технічного нагляду, діючи в інтересах підрядника, підписали указані документи.

Згідно з висновками економічної експертизи столичному бюджету завдано збитків на суму понад 2, 1 млн гривень.

Наразі обвинувальний акт відносно вже колишніх службових осіб комунального підприємства та керівника підрядної організації за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Майно підозрюваних арештовано та заявлено позов про відшкодування спричинених збитків.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник