Такого не побачите більше ніде. У Ботсаду Гришка квітують півонії неймовірних кольорів і відтінків

На ділянці “Пори року” у столичному Ботсаду Гришка розпочався найбільш хвилюючий період – в колекції півоній квітують 70 відсотків сортів. Тому ці та наступні вихідні не проходьте повз ботанічного саду – зайдіть та помилуйтесь ніжною красою, що вражає різнобарв’ям кольорів і відтінків.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ботсаду.

Як зазначається, колекція півонії представлена 9 видами та 565 сортами і є найбільшою в Україні та однією з найбагатших серед країн ближнього зарубіжжя та Східної Європи.

Серед сортів у колекції є всі існуючі на сьогодні садові групи як в історичному плані, так і на рівні найсучасніших досягнень світової селекції.

Колекція служить базою для різнопланових наукових досліджень та еталоном, на фоні якого проходить державне сортовипробування півонії. На основі колекції створено 27 сортів.

Колекція півонії внесена до реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання. До цього реєстру внесені унікальні об’єкти, що не піддаються відтворенню, втрата або руйнування якого матиме серйозні негативні наслідки для розвитку науки та суспільства.

Джерело