Судитимуть банду яка викрала зі сховища Держспецзв’язку цінностей майже на 70 млн грн. ФОТО | Кримінал Києва

141

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно п’ятьох осіб за фактом таємного викрадення дорогоцінних металів та ювелірних виробів зі сховища поштових відправлень ДП «Спецзвʼязок», вчиненого в особливо великих розмірах.

Розслідуванням встановлено, що на початку березня 2022 року будівлю одного зі столичних відділень Держспецзв’язку було пошкоджено внаслідок ворожого обстрілу. Цим скористалась група осіб з числа колишніх працівників правоохоронних органів.

Вони таємно проникли до сховища поштових відправлень, де зберігались дорогоцінні метали та ювелірні вироби вартістю майже 70 млн грн, які були передані фельд’єгерській службі.

Користуючись умовами воєнного стану обвинувачені таємно викрали це майно та у подальшому розпорядились ним на власний розсуд.

У межах досудового розслідування правоохоронці провели 15 обшуків на території міста Києва та Київської області. Вилучили частину викрадених ювелірних виробів загальною вагою 8 кг та вартістю 10 млн грн, зброю, бойові припаси та вибухові речовини, а також готівкові кошти.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник