Співробітника ДФСУ судитимуть за сприяння тероризму та розголошення державної таємниці | Кримінал Києва

47

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт у порядку здійснення спеціального досудового розслідування стосовно старшого оперуповноваженого Головного оперативного управління Державної фіскальної служби України.

Йому інкриміновано сприяння діяльності терористичної організації, несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється та зберігається в автоматизованих системах та замах на розголошення відомостей, що становлять державну таємницю.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, контактуючи з учасниками незаконних військових формувань «днр» та виконуючи їх завдання, через електронні поштові скриньки передавав їм зібрані відомості щодо особового складу органів державної безпеки та розвідувальних органів України.

Також він передавав їм податкову звітність, інформацію з митної бази про зовнішньоекономічні операції держпідприємств оборонного замовлення щодо сум контрактів, переліку експортованих товарів і кінцевих отримувачів та іншу інформацію, яка становить державну таємницю.

Через ухилення від органів досудового розслідування та суду сплачену обвинуваченим заставу – 681 тис грн звернуто у дохід держави. Особу оголошено у розшук, судом надано дозвіл на затримання.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

 

Источник