Що пропонує літній відпочинок в Буковелі

У більшості пересічних українців поїздка в Буковель на Прикарпатті асоціюється з можливістю зимового відпочинку, оскільки на вказаному гірськолижному курорті до послуг відпочивальників на сьогодні облаштовано більш як 60 гірськолижних трас загальною протяжністю майже 70 кілометрів. Водночас бази відпочинку Буковеля, як інформує сайт компанії «Відпочинок на всі 100» https://otdihnavse100.com.ua/uk/tours/turi-v-bukovel-380, радо приймають відпочивальників і влітку завдяки унікальному розташуванню села Поляниця, на території якого облаштовано гірськолижний курорт – довкола смерекові праліси та мальовничі гірські краєвиди, які в поєднанні з кришталево чистим повітрям та розвиненою інфраструктурою баз відпочинку є гарантією незабутнього відпочинку.

Що пропонує відвідувачам літній «Буковель»

На вибір відпочивальників, які вирішили провести літній відпочинок у Буковелі, відомий курорт пропонує безліч найрізноманітніших розваг, включно з:

  • купанням в «озері Молодості» та катанням на роликових ковзанах на спеціально обладнаному ролердромі;
  • відвідинами етнографічного парку «Гуцул ленд», де облаштовано контактний зоопарк зі свійськими та дикими тваринами, а відвідувачі можуть взяти участь в різноманітних майстер-класах з опанування різних гуцульських ремесел, на кшталт приготування овечого сиру — бриндзи, ткання справжнього гуцульського ліжника тощо;
  • перебуванням дітей у дитячому таборі «Артек-Буковель», програма якого нараховує багато різних ігор та змагань на свіжому повітрі.

Влітку в Буковелі працює три оглядових витяги, які піднімають відпочивальників на унікальні оглядові майданчики, звідки відкриваються неперевершені панорамні карпатські краєвиди. Поціновувачі активного відпочинку під час перебування у Буковелі можуть скористатися послугами літнього тренажерного комплексу та відкритими спортивними площадками, де збираються любителі футболу, баскетболу, волейболу чи великого тенісу.

В чому унікальність Буковелю влітку

В літній сезон в Буковелі до послуг відпочивальників, що полюбляють екстремальні види відпочинку, облаштовано найдовшу в Україні трасу тролею – швидкісному спуску по нахиленому та надійно закріпленому тросу (тривалість спуску складає майже 100 секунд, впродовж яких відпочивальник спускається трасою довжиною 1130 метрів).

Саме на Буковелі облаштована найвища станція з роуп-джампінгу висотою близько 30 метрів, стрибки з якої здійснюються з використанням спорядження професійних альпіністів та гарантують неймовірно гострі та незабутні відчуття.