Серед мешканців Київського зоопарку створили 19 нових пар (фото)

Серед мешканців Київського зоопарку створили 19 нових пар (фото)

Весна – період пробудження природи, нових надій та віри у прекрасне майбутнє! Цієї весни у Київському зоопарку створено понад 19 нових родин, і це на додачу до вже існуючих.

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київського зоопарку.

 

Як розповіли у Київзоо, пари та родини створюють з різних причин – когось для розмноження, а когось просто для компанії – згідно Плану колекції. Це складна і дуже відповідальна робота для усіх співробітників зоопарку.

Минулого року зоопарк поповнився 300 новонародженими малюками, а ще майже 400 тварин з постраждалих регіонів отримали у столичному зоопарку тепло та прихисток.

“Яких тільки родин не побачиш у Київзоо – і лускаті і пернаті і пухнасті”, – кажуть у Київзоо.

Так, для врятованої мартишки де Бразза на ім’я Сіма спеціально привезли нового супутника на ім’я Сіл. Сірому журавлю Сірку знайшли прекрасну супутницю Роксолану. Для грифа Гарі привезли двох симпатичних пернатих “дівчат”. Табун благородних оленів з 5 самиць отримав нового благородного вожака Нео. А для новоствореної родини єнотів облаштовується ціле родинне ранчо! Адже сімейка у них чимала: 16 особин, серед яких 9 – врятовані від війни. Прихищені у зоопарку вугільні черепахи Антоніо і Марія вже добре освоїли свою нову комфортну хатинку.

“Тож робимо все, аби наші мешканці жили у комфорті та тішили нас і відвідувачів здоровим прекрасним потомством!” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Київський зоопарк випустив документальний фільм про життя тварин після повномасштабного вторгнення рф. На час війни зоопарк став прихистком до понад 400 особин із різних куточків країни, які постраждали від російської агресії. 

Источник