РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ГНУТТЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Процедура гнуття листів металу використовується доволі часто і  тому економічний аспект цієї технологічної процедури є дуже важливим, аби спланувати свою роботу з металевими матеріалами. Але планування витрат коштів завжди починається з планування обсягів робіт, їх складності, від пошуку оптимального рішення. В компанії TiSO саме на чіткому розрахунку всього комплексу будують свою діяльність, аби (образно кажучи) «ні перегнути і не мало зогнути».

Виробничі потужності компанії налічують найсучасніше устаткування – згинальні центри з ЧПУ, що значно підвищує ефективність виконання робіт та їхню якість. А ці фактори реально впливають в кінцевому рахунку на вартість гнуття металу, роблячи його доступним та економічно вигідним, при чому двічі: завдяки вартості послуги від TiSO і  завдяки виграшу в якості готового виробу.

стоимость гибки листового металла TiSO

Листозгинальними пресами створюють можливість для виконання великого переліку робіт, пов’язаних зі зміною форми матеріалів з металу. Це й листи, і профілі, і прокатні заготовки і складні корпусні вироби тощо. Перелік металів також достатньо широкий. А технологічний процес є повністю автоматизованим, що виключає вплив людського фактору та підвищує рівень якості.

Великі можливості насправді знижують собівартість виробів, оброблених спеціалістами компанії TiSO. Проте, є й деякі обмежувальні критерії, що викликані фізичними властивостями металевих матеріалів: товщина матеріалу (для різних металів вона різниться) – максимально і мінімально допустима, в результаті згинання внутрішній шар металу стискається, тоді як зовнішній розтягується – цим визначається допустимий радіус кута згинання відносно товщини заготовки, при якому міцність та інші важливі характеристики даного матеріалу не знизяться, а його поверхня не деформується і не з’являться мікроскопічні тріщинки.

Крім цього важливими є наступні кілька технічних характеристик матеріалу: значення (початкове) межі плинності металу і розташування (напрямок) скручування волокон відносно напрямку гнуття, врахування можливого відхилення форм кінцевого виробу після його повної обробки. Крайні аспекти особливо важливі при гнутті тонколистових матеріалів, а при роботі з трубними та окремими профільними заготовками, як-то колоподібними, шестигранними, кутніми тощо, найбільш важливим є врахування можливої їхньої деформації в підсумку гнуття.

Тобто все залежіть від окремих деталей та нюансів, а ретельно врахувавши них можна дізнатися, наприклад, як розрахувати вартість гнуття листового металу, і зробити це з оптимальною економічною точністю, якщо звернутися до менеджерів компанії TiSO.